Prodej

Mezi svátky máme otevřeno do 16.00 (Po – čt).

Otevřeno:

pondělí–pátek: 10:00–18:30          sobota: 10:00–14:00

Užitečné informace

On–line je nabízena většina našeho sortimentu. V nabídce nejsou uváděny běžné středoškolské učebnice (viz sekce učebnice SŠ), skripta a tituly menších rozsahů. V případě takové poptávky nás navštivte nebo kontaktujte.

Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v popisu uváděno.

Všechny uváděné ceny jsou konečné.

Nabízené tituly jsou již zbožím použitým a běžné reklamační podmínky se na ně nevztahují. Oprávněné reklamace akceptujeme.

Veškeré knihy jsou současně nabízeny v našem kamenném obchodě a může se stát, že titul v okamžiku objednání již není k dispozici – za tuto skutečnost se předem omlouváme. Proto Vás prosíme o vyčkání na potvrzující email.

Osobní převzetí

V okamžiku našeho potvrzujícího emailu je kniha připravena k odebrání (k dispozici). Rezervační doba je 7 dnů od potvrzení objednávky. Při osobním převzetí platba v hotovosti na prodejně.

Zasílání knih

  • na dobírku:
    • poštovné a balné 130,- Kč do 2kg
    • balík do ruky nad 2kg 160,- Kč
    • nad 10kg poštovné dle tarifu – posíláme k odsouhlasení
  • po platbě předem na bankovní účet (Fio banka) činí poštovné a balné 90,- Kč v rámci ČR. Číslo účtu zasíláme až s potvrzující objednávkou. Jako variabilní symbol uvádějte, prosím, číslo objednávky. Knihy odesíláme až po připsání částky na náš účet.

Na Slovensko knihy zasíláme pouze formou platby předem na účet. Poštovné účtujeme dle váhy a platných tarifů České pošty (min. 230,- Kč). Celkovou částku zásilky převedenou na EUR zašleme pak spolu s bankovním spojením (Fio banka). Doporučujeme SEPA platbu.

V sekci učebnice SŠ uvádíme tituly, které běžně míváme, ale nemusí být právě skladem. Liší se často vydáním, stavem nebo cenou, nelze je tedy objednávat online. Jednotlivé tituly (1-3) lze poptávat telefonicky. U většího množství titulů doporučujeme osobní návštěvu nebo využít formulář v sekci kontakt.

Jsme plátci DPH ve zvláštním režimu bez možnosti odečtu.